Záleží Vám, jak vypadá interiér Vašeho domu nebo bytu? Chcete se poradit s odborníkem a vidět vše předtím, než začnete s realizací?

Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku. Za zvýhodněné ceny Vám můžeme dodat kompletní návrh interiéru. Dříve než začnete vybavovat Váš byt nebo dům, tak Vám připravíme realistické 3D návrhy interiérů, které Vám pomůžou vybrat to nejlepší řešení.  Naši architekti mají zkušenosti, jak s dispozičními úpravami,  výběrem designového nábytku, tak i s materiálovým poradenstvím a barevnými návrhy. Samostatnou část pak tvoří návrhy kuchyní, kdy Vám velmi rádi zprostředkujeme i realizaci. V případě, že nemáte Vámi preferované kuchyňské studio.

Design interiéru probíhá zpravidla v několika fázích. Na první schůzce se klient s architektem shodnou na základních charakteristikách interiérového provedení na jeho předmětu a podstatě. Pak následuje několik dalších schůzek dle potřeby a náročnosti návrhu, kde architekt s klientem konzultuje detaily projektu. Výsledkem je pak studie v tištěné a elektronické formě, která je podkladem pro samotnou realizaci.

Součástí našich služeb je i samostatná realizace interiéru od stavebních prací, výběru doplňků v obchodech či jejich objednání na míru pro montáž a finální realizaci.

Pokud se Vám na našich stránkách líbí nějaké designové křeslo a nevíte si rady kam ho umístit nebo teprve vybavujete byt nebo dům a potřebujete poradit s kompletní realizací interiéru. Pomůžeme Vám zpracovat kompletní návrh, ve kterém bude umístěný i Vámi vybraný produkt.

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací nebo zašlete telefon na info@gemdesign.cz a my se Vám ozveme.


DomůDomů

Košík

(prázdný)

Hledat